dayman
15 اسفند 1401 - 22:23

جشن بزرگ نیمه شعبان در اردوگاه شهید بلباسی برگزار می شود

ساری- مسئول اردوگاه شهید محمد بلباسی با اشاره به این جشن بزرگ نیمه شعبان در اردوگاه برگزار می شود، گفت: تاکنون از چهار هزار و 500 زائر اردوهای راهیان نور در این اردوگاه میزبانی کردیم.

سرهنگ عبدالله گرزین در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به راه اندازی اردوهای راهیان نور اظهار داشت: در اردوگاه شهید بلباسی از ۹ اسفند تا دوم فروردین میزبان زائران شهدای عزیز در سرزمین‌های نور هستیم.

وی با بیان اینکه تاکنون میزبان زائران زیادی شده‌ایم، گفت: تنوع زائران از جمله دانش آموزان و دانشجویان و پیشکسوت در این اردوگاه بالا است.

وی با عنوان اینکه از شروع اردوهای راهیان نور تاکنون در اردوگاه شهید بلباسی میزبان چهار هزار و ۵۰۰ زائر شهدا شدیم، گفت: پیش بینی می‌شود در این اردوگاه از ۱۵ هزار زائر اعزامی از مازندران میزبانی کنیم.

سرهنگ گرزین با اظهار اینکه برنامه ریزی گسترده‌ای برای خدمات دهی به مسافران راهیان نور در اردوگاه صورت گرفته است، تصریح کرد: برپایی برنامه‌هایی نظیر جشن ولادت و مولودی خوانی ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) برگزار شد و همزمان با شب نیمه شعبان جشن بزرگ با حضور هزار زائر راهیان نور برگزار می‌شود.

وی حضور نوجوانان و جوانان را در اردوهای راهیان نور چشمگیر و گسترده دانست و گفت: این نشان می‌دهد که تلاش‌های دشمنان نتیجه‌ای نداشته است و شاهد حضور پررنگ قشرهای مختلف در اردوها هستیم.

وی گفت: انتظار داریم همان طور که دستگاه‌های اجرایی به گردشگری سیاحتی در مناطق تفریحی توجه می‌کنند لازم است به اردوهای راهیان نور نیز توجه ویژه ای شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1077867