dayman
10 اسفند 1401 - 11:05

اعزام ۱۱ هزار نفر از استان مرکزی به راهیان نور هدفگذاری شد

اراک- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: اعزام ۱۱ هزار نفر از مردم این استان اعم از دانش آموزان، دانشجویان، اساتید، کارمندان و عموم مردم در سال‌جاری تاکنون هدف گذاری شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کریمی صبح چهارشنبه در بازدید از اردوگاه‌های استان مرکزی در اهواز اظهار کرد: به برکت هدایت‌های مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت ایران دشمنان تسلیم اراده‌های ملت و عظمت انقلاب اسلامی هستند و در راهبردهای مختلف خود علیه ملت شکست خوردند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه ملت ایران هم در فضای حقیقی و هم مجازی بر دشمنان غلبه کرده، گفت: نمونه آن حضور باشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که بار دیگر حماسه بزرگی خلق کرد و امروز برای مقابله با توطئه دشمنان در عرصه‌های دیگر باید الگوی دفاع مقدس را مد نظر قرار دهیم.

وی تأکید کرد: ملت ایران در دفاع مقدس با عزم و اراده به هم پیوسته بزرگترین موفقیت‌ها را کسب کرد و امروز برای رفع مشکلات باید عزم و اراده‌ها پای کار بیاید و در مقابل شگردهای دشمنان انسجام داشته باشیم.

سردار کریمی با بیان اینکه حرکت عظیم راهیان نور جوانان و نوجوانان را در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان قوی می‌کند، گفت: اردوهای راهیان نور می‌تواند حرکت جوانان غیرتمند ایران اسلامی را به سمت پیشرفت شتابنده‌تر کند و لذا توجه به مفاهیم اساسی راهیان نور و تقویت این اردوها هم از نظر محتوایی و هم از نظر برگزاری یک ضرورت مهم است.

وی بیان کرد: خوشبختانه از سال گذشته با کاهش بیماری کرونا اردوهای راهیان نور آغاز شده و امسال نیز سرعت بیشتری گرفته و استان مرکزی یکی از استان‌های پیشرو در اعزام راهیان نور است و در دوران کرونا با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها به دیگر استان‌ها الگو ارائه کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه اعزام ۱۱ هزار نفر از مردم استان مرکزی اعم از دانش آموزان، دانشجویان، اساتید، کارمندان و عموم مردم در سال‌جاری تاکنون هدف گذاری شده، گفت: بیش از ۷۰ درصد این هدفگذاری تاکنون اعزام شده‌اند و اعزام‌ها تا پنجم فروردین ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: استقبال در سال‌جاری بسیار پر شور و چشمگیر است و البته اعزام اردوهای راهیان نور نیاز به حمایت همه جانبه دستگاه‌های استانی دارد و امیدواریم با نگاهی که دولت سیزدهم به این اردوها دارد بتوانیم نگاه و تدابیر مقام معظم رهبری را تحقق ببخشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1065816